Krzyżówka Engramówka

engramowka small
 
Zapraszamy wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do wzięcia udziału w naszym konkursie! 
Do wygrania super tablety i gry edukacyjne!
 
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy: 
poprawnie rozwiązać Krzyżówkę Engramówkę (zamieszczoną poniżej) i przesłać do nas kilkuzdaniowe wyjaśnienie, dlaczego wyraz będący rozwiązaniem jest tak ważny w skutecznym zapamiętywaniu.

Rozwiązanie krzyżówki wraz z wyjaśnieniem należy wysłać na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub pisemnie na adres Instytutu: ul. Karpińskiego 22, 30-657 Kraków. 

Każde zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko dziecka; imię i nazwisko (imiona i nazwiska) opiekuna prawnego (opiekunów prawnych) w tym nr telefonu. 

Więcej szczegółów znajdziecie w regulaminie konkursu Engramówka.

engramowka pusta

1) Ciągły postęp

2) Zajęcie dla lektora

  3) Można nim kogoś zmierzyć lub przeszyć
 
 4) Gra, rozrywka
  
 5) Dzieło w ramie
 
 6) Bywa, że nas zawodzi
 
 7) Ptak podobny do cyfry 2
 
 8) Zręcznie podrzuca piłeczki
 
 9) Język urzędowy w Wielkiej Brytanii

10) Skupienie uwagi

 

 

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.