Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 98 (90%)
Pomiar czytania po: 720 (80%)
Opis: Michał – zawsze uśmiechnięty, pełen optymizmu i chęci współpracy potrafił przyswajać informacje po pierwszym usłyszeniu treści. W konkursach pamięci zwykle zapamiętywał cały materiał zarówno podczas pracy z jedną narzuconą techniką pamięci jak i wówczas, gdy mógł zapamiętywać dowolną metodą z zastosowaniem technik mieszanych.
Miejscowość: Bolesławiec
nopic

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.