Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 90 (60%)
Pomiar czytania po: 1530 (40%)
Opis: Mikołaj z łatwością poznawał wszystkie mnemotechniki, szczególnie sumiennie pracował w pierwszej połowie warsztatów. Świetnie wykorzystywał poznane techniki w wielu konkursach pamięciowych z dużą skutecznością. Bardzo dobrze radził sobie z żonglowaniem. Najlepiej posługuje się mnemotechnikami: łańcuch, mapa myśli i symbole.
Miejscowość: Lublin
Mikołaj Biżek

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.