Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 230 (90%)
Pomiar czytania po: 1979 (100%)
Opis: Adam bardzo dobrze opanował wszystkie techniki pamięciowe. Świetnie potrafi stosować je do materiału szkolnego. Na zajęciach wykazywał się aktywnością oraz zaangażowaniem. Zawsze był bardzo dobrze przygotowany do zajęć. Systematycznie trenował szybkie czytanie, dzięki czemu osiągnął bardzo wysokie tempo czytania. Został nagrodzony bonem na przedłużenie dostępu do engramowej fiszkoteki.
Miejscowość: Bukowno
nopic

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.