Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 90 (90%)
Pomiar czytania po: 650 (90%)
Opis: Kuba jest nieśmiały. Podczas warsztatów pracował z zaangażowaniem i motywacją. Starał się wykonywać wszystkie moje polecenia i sumienie wykonywał treningu czytani. Widać było, że nauka nowego materiału jest dla Kuby prawdziwą przyjemnością. Z zaangażowaniem podchodził do treningów czytania i dokonał dużych postępów. Kuba, w zakresie czytania, poprawiła się o 500%. Na pierwszych zajęciach z pomiarem tempa czytania Kuba czytał 150 słowa na minutę przy rozumieniu 90% czytanego tekstu. Na ostatnim pomiarze, podczas 19 warsztatu, jego tempo wynosiło 650 słów na minutę przy rozumieniu 90% czytanego tekstu.
Miejscowość: Legionów
Jakub Górecki

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.