Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 100 (90%)
Pomiar czytania po: 2403 (90%)
Opis: Michalina to uczestnik, która była jedną z najbystrzejszych uczestników grupy. Zawsze uśmiechnięta, pełna optymizmu i chęci współpracy potrafiła przyswajać informacje po pierwszym usłyszeniu treści. W konkursach pamięci zwykle zapamiętywała cały materiał. Michalina świetnie radziła sobie z SCL’em, hakami, spinaczami i łańcuchem. W zakresie tempa czytania Michalina osiągnęła ogromne postępy. Jej wyjściowe tempo pracy z książką wynosiło 150 słów czytanych podczas minuty przy rozumieniu treści na poziomie 100%. Na ostatnich warsztatach Michalina poprawiła swoje tempo o 1502% rozumieniem 90%. Uważam, że Michalina jest stworzona do wielkich rzeczy i mam nadzieję, że techniki, które poznała ułatwią jej zdobywanie celów w przyszłości.
Miejscowość: Legionów
Michalina Bąk

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.