Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 100 (80%)
Pomiar czytania po: 2402 (80%)
Opis: Julia jest bardzo grzeczną i spokojną młodą dziewczyną. Na zajęcia przychodziła uśmiechnięta i zadowolona. Julia wykazywała się duża koncentracją, a w konkursach pamięci zwykle zapamiętywała cały materiał. W zakresie czytania Julia poczyniła imponujące postępy. Na 3 zajęciach czytała w tempie 180 słów na minutę i rozumiała 100% czytanego tekstu. Podczas ostatniego pomiaru (na 19 zajęciach) jej wynik wynosił 2402 słów na minutę przy rozumieniu 80% tekstu. Julia deklarowała bardzo regularną pracę z książką w domu. Z mnemotechnikami radzi sobie bardzo dobrze. Najlepiej posługuje się słowami kluczami, łańcuchem i hakami.
Miejscowość: Legionów
nopic

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.