Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 143 (80%)
Pomiar czytania po: 610 (80%)
Opis: Rafał to bardzo sympatyczny i życzliwy chłopak. Zawsze przygotowany do zajęć z wykonanym zadaniem domowym, książką do czytania i lookiem. Niestety nie trenował czytania zbyt regularnie, przez co poprawił swoje tempo pracy z książką o 426 %. Zna i potrafi wyjaśnić wszystkie mnemotechniki, uwielbia rywalizację i zadania oparte o system punktowy. Rafał świetnie zapamiętuje, gdy pracuje sam i gdy ma się na niego baczenie. Gorzej wychodzi mu zapamiętywanie w grupie, szczególnie, gdy np. pracuje z koleżanką i ich tok myślenia przechodzi na rozmowy towarzyskie.
Miejscowość: Włodawa
nopic

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.