Efekty Engramowiczów - Szukaj

Pomiar tempa czytania – wyrażany jest w liczbie przeczytanych słów na 1 minutę (skrót: SNM).

Przed rozpoczęciem treningów czytania dzieci w wieku 12-14 lat czytają średnio około 100-150 słów na minutę, natomiast osoby dorosłe ok. 200-250 słów na minutę.

% - określa poziom rozumienia czytanego tekstu.

Pomiar czytania przed: 225 (80%)
Pomiar czytania po: 1023 (100%)
Opis: Zosia jest bardzo aktywna, ambitna, otwarta, zaangażowana, zawsze z uśmiechem i entuzjazmem podchodziła do proponowanych zadań. Zna i potrafi wykorzystywać poznane narzędzia. Szczególnie dobrze radzi sobie z technikami takimi jak : LOCI, HAKI, SPINACZE, MAPY MYŚLI, SCL. Zosia dzięki swojej systematycznej pracy osiągnęła najwyższy przyrost tempa czytania i jej wynik to 1023 słowa na minutę!
Miejscowość: Pawłowice
nopic

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.