Joanna Królikowska-Rajchman

Metodyk i Trener języka angielskiego metodą Colina Rose. Na co dzień w Engramie opiekuje się trenerkami i kursantami. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego, zarówno ogólnego, jak i biznesowego. Pracowała z kursantami na wszystkich poziomach zaawansowania. Swoim uśmiechem i energią zaraża wszystkich, których spotyka na swojej drodze, a w Instytutowych kuluarach krążą słuchy, że ma niezidentyfikowane ADHD. Z Instytutem edukacji Engram związana od września 2011 roku.

Nasz „Królik” drugi etat przerabia w domu jako „Director of Home Operations”, starając się być jak najlepszą żoną, panią domu i mamą dwóch córeczek. Jeśli tylko znajdzie chwilkę czasu dla siebie to „upija się” dużą kawą latte, podśpiewuje pod nosem ulubione piosenki i rozwiązuje zagadki w Escape Roomach. Na zajęciach nie pozwoli Ci siedzieć cicho i będzie ciągnąć za język dopóki się tak nie rozgadasz, aż popłyniesz z nią na głębokie wody językowe i zarazisz się filozofią „I can do it” oraz „I can say it in English”.

Ukończyła studia na kierunku filologia angielska na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie; oraz Amerykanistyka na Uniwersytecie Jagiellońskim W krakowie

Ze szkoleń w ostatnim czasie (2 lata) oprócz standardowych corocznych szkoleń z angielskiego zrobiłam też dwustopniowy kurs Mentor Kognitywny w Instytucie Kognitywistyki Bennewicza i jestem Certyfikowanym Mentorem Kognitywnym.