Marta Kwaśniewska

Trener szybkiego angielski Metodą Colina Rose. Pracuję z metodą Colina Rose od 2019 roku. Prowadziłam kursy grupowe, indywidualne, biznesowe i przygotowujące do egzaminów. Oprócz tego wykładam na uczelni na kierunkach filologicznych. Prowadziłam też zajęcia na uniwersytetach zagranicznych, między innymi w Albanii, Chorwacji i Włoszech. Regularnie występuję na konferencjach i publikuję artykuły naukowe w języku angielskim.

Jestem magistrą filologii angielskiej oraz doktorką językoznawstwa. Oprócz programu studiów, wykształcenie zdobywałam również, biorąc udział w międzynarodowych projektach i szkołach letnich dotyczących językoznawstwa, między innymi na Uniwersytecie Paris 8 we Francji, China University of Petroleum-Beijing w Chinach, University College London w Wielkiej Brytanii, czy Uniwersytecie w Utrechcie w Holandii.

Zainteresowania – rzeczy, które nakręcają mnie pozytywnie to przede wszystkim sport. Od wielu lat dźwigam ciężary, niedawno zapałałam też miłością do wspinaczki skalnej, spędzam więc na linie cały wolny czas. Oprócz tego uwielbiam chodzenie po górach, zwierzęta i naturę w ogóle, co wiążę się z częstymi podróżami. Nie zaniedbuje oczywiście rozwoju umysłowego i codziennie staram się porozmawiać z kimś albo przeczytać coś po włosku, francusku, czy mandaryńsku.