Paulina Grzybek

Trener Szybkiego Angielskiego Metodą Colina Rose. Uczy języka angielskiego od 2015 roku i wciąż sprawia jej to dużo radości. Wierzy, że w każdym drzemie potencjał, który potrzebuje odpowiedniego środowiska, żeby się ujawnił i rozwinął. Od 2017 lat uczy Metodą Colina Rose w Instytucie Edukacji Engram.

Paulina tworzy dla każdego przyjazną przestrzeń, w której można uwierzyć w siebie oraz odnaleźć pewność siebie i swoją ekspresję. Prowadziła zajęcia grupowe oraz indywidualne na różnych poziomach zaawansowania. Posiada doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego ogólnego i biznesowego. Współorganizowała eventy językowe, które odbywały się cyklicznie w jednej z krakowskich klubokawiarni. Ich celem było stworzenie przestrzeni, która daje możliwość szlifowania angielskiego i pozbywania się blokad poprzez uczestnictwo w wydarzeniach o różnej tematyce prowadzonych w pełni po angielsku w taki sposób by osoby uczące się mogły brać w nich udział i rozwijać swoje umiejętności. 

W 2017 zdała certyfikat CELTA (Certificate in Teaching English to Speakers of Other Languages), tym samym potwierdzając swoje umiejętności językowe i dydaktyczne.

Z wykształcenia jest psychologiem – ukończyła 5 lat Psychologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, dzięki czemu potrafi znaleźć sposób na zmotywowanie każdego ze swoich Kursantów. Ciągle wprowadza nowe techniki, aby osiągać jak najlepsze efekty uczenia. Umie dostosować się praktycznie do każdej sytuacji i osoby. A aktorskie doświadczenie, które nierzadko przydaje się podczas nauczania zdobyła w Studium Aktorskim Lart Studio.

Najczęściej radosna i dowcipna idealistka, nieustannie zainteresowana ludźmi i światem. Wierzy, że w każdym człowieku drzemie dobro. Czasem pojawia się w jej oczach chochlik, który chce trochę popsocić, ale zawsze jest pełen życzliwości. Gdy zajdzie potrzeba, potrafi stanowczo, ale z uśmiechem egzekwować ustalenia.

Prywatnie uwielbia podróżować, poznawać ludzi z różnych kultur i z różnymi punktami widzenia. Nie może zdecydować czy woli góry czy morze. Uwielbia wyrażać siebie poprzez śpiew, taniec i acro yogę. Czuje się przeszczęśliwa, gdy spędza czas z przyjaciółmi na łonie natury lub podczas radosnej kreacji. Fascynuje ją wszystko co dziwne, rzadko spotykane, niewyjaśnione m. in. astrologia, hipnoza, medytacja i ogólnie pojęta praca z energią. Podyskutujesz z nią praktycznie na każdy temat. Im dziwniejszy – tym jej oczy bardziej będą się świecić.