Trenerzy Efektywnej Nauki i Szybkiego Czytania

 
Agata Bieniek

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog, fizjoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Pierwsze doświadczenie w pracy z młodzieżą zdobywała w Częstochowskiej Fundacji Oczami Brata, gdzie opiekowała się osobami niepełnosprawnymi oraz prowadziła kreatywne warsztaty integracyjne. Współpracowała ze Stowarzyszeniem AIESEC (komitet Katowice), gdzie zajmowała się m.in. integracją wolontariuszy przyjeżdżających na wymianę kulturową oraz szkoleniami z kompetencji miękkich (Jak radzić sobie ze stresem, Autoprezentacja). Otwarta na ludzi, potrafi inspirować i motywować do pracy. Prywatnie uwielbia nowe wyzwania i stara się zarazić innych pozytywną energią.

 
Justyna Imiołczyk

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, specjalista z zakresu umiejętności społecznych, trener szkoleniowiec. Posiada doświadczenie z zakresu pracy indywidualnej, jak również prowadzenia warsztatów dla grup. Prowadzi szkolenia z profilaktyki agresji i bezpieczeństwa ucznia w szkole. Posiada też wieloletnie doświadczenie dydaktyczne zdobyte podczas pracy jako nauczyciel akademicki. Ważne jest dla niej, to żeby studenci mieli przestrzeń do dyskusji i zadawania pytań. Stawia na ciągły rozwój - otwarty przewód doktorski w dziedzinie nauk społecznych. Pracuje jako członek Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych, gdzie spotyka się z problemami społecznymi, motywuje do zmian, a także promuje zdrowy styl życia oraz wdrażanie „dobrych praktyk”. W czasie wolnym pasjonatka kulinarna, poszukująca nowych, nieoczywistych połączeń smakowych.

 
Angelika Kadzik

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog z uprawnieniami pedagogicznymi, trener, instruktor praktycznej nauki zawodu, trener rekreacji ruchowej. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywała w Międzynarodowej Szkole Podstawowej, Szkole językowej, Przedszkolu, Żłobku, Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, Ośrodku Rewalidacyjno-Wychowawczym, Ośrodku Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci, jak również podczas wolontariatu w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Dzieci Niewidomych i Słabowidzących. Obecnie w Stowarzyszeniu Wiosna koordynuje działania rozwojowe oraz prowadzi szkolenia, wykłady, warsztaty oraz wdrożenia zarówno dla Pracowników jak też dla Wolontariuszy. Zafascynowana treningiem kreatywności, metodami grywalizacji, wykorzystywania wyobraźni w generowaniu rozwiązań oraz rozwojem osobistym. Prywatnie zwolenniczka aktywnego wypoczynku zarówno na rowerze, rolkach, snowboardzie, ale też miłośniczka zwiedzania, słuchania audiobooków oraz długich rozmów.

 
Kinga Kasparek

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, dyplomowany psychopedagog kreatywności, obecnie studiuje edukację artystyczną na Akademii Pedagogiki Specjalnej. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywała jako wychowawca, animator oraz trener. Ukończyła staż w Gruntowni - centrum dobrych szkoleń jako trenerka i współautorka scenariuszy z cyklu warsztatów "Z bajką w świat emocji". Były to zajęcia dramowe oparte na bajkoterapii, arteterapii oraz terapii dźwiękiem. Realizowała współautorskie warsztaty w domu dziecka z rozwoju kreatywności w wymiarze 40h. Ukończyła staż w Fundacji Druga Strona Lustra, na którym przepracowała 85h, m.in na warsztatach z dziećmi z Kliniki Psychiatrii Dzieci i Młodzieży w Instytucie Psychiatrii I Neurologii. Była wolontariuszką w Akademii Przyszłości jako Tutor, którego zadaniem było zaszczepić w jej podopiecznym wiarę w siebie i swoje możliwości. Prowadziła zajęcia dla dzieci z 3 klasy szkoły podstawowej z funkcjonowania w grupie, integracji oraz współpracy. Jest instruktorką snowboardu, miłośniczką książek i jogi. Uwielbia trekking w górach i szum morza.

 
Maja Kempińska

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, pedagog. Od wielu lat pracuje z dziećmi i młodzieżą jako pedagog, trener, wychowawca, terapeuta i przede wszystkim jako ich "pomocna dłoń". Ma sporą rodzinę, w której poza mężem i dziećmi jest również miejsce dla dwóch owczarków i świnki morskiej :) W wolnych chwilach z radością rozwija swoje hobby, czyli wędruje po górskich szlakach, jeździ na rowerze oraz na nartach.

 
Patrycja Kirszenstein

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, dyplomowany pedagog, ale przede wszystkim praktyk. Absolwentka Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu. W trakcie realizacji studiów na kierunku "Mentoring i coaching" w Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu. Posiada kilkuletnie doświadczenie w pracy  z dziećmi, młodzieżą i dorosłym. Od kilku lat prowadzi zajęcia z dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym z zakresu nauki języka angielskiego oraz zajęcia psychoruchowe. Specjalizuje się również w szkoleniach biznesowych, rozwojowych, a w kontaktach z ludźmi najbardziej ceni szczerość i poczucie humoru. Nie wyobraża sobie życia „siedząc w fotelu” - uwielbia sport, a jej pasją jest gra w squasha.

 
Paulina Kołodzińska

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog, pedagog, arteterapeuta, trener. Ukończyła liczne kursy i szkolenia, podnoszące kompetencje w zakresie pracy warsztatowo–szkoleniowej, jak i pracy terapeutycznej z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi. Posiada certyfikaty między innymi: szkoły trenerów, trenera umiejętności społecznych, narzędzi i technik pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą, narzędzi i technik w terapii poznawczo – behawioralnej CBT dzieci i młodzieży, terapii CBT dorosłych oraz terapii schematów). Aktualnie uczestniczy w całościowym kursie psychoterapii w nurcie systemowo-ericksonowskim we Wrocławskim Instytucie Psychoterapii. Doświadczenie trenerskie zdobywała od roku 2010, pracując w charakterze trenera sprzedaży. Przeprowadziła tysiące godzin szkoleniowych i warsztatowych z zakresu technik sprzedaży, jak również kompetencji interpersonalnych i technik efektywnego przyswajania nowych informacji. Przez ponad 4 lata sprawowała opiekę nad trenerami wewnętrznymi, szkoląc ich z zagadnień trenerskich: prowadzenie warsztatów i szkoleń, udzielanie informacji zwrotnych czy prowadzenie coachingów. Wspiera rozwój i kompetencje społeczne dzieci i ich rodzin, pracując jako psycholog w placówce oświatowej. Prowadzi również prywatny gabinet terapii i pomocy psychologicznej. Prywatnie: miłośniczka nauki, natury, medycyny naturalnej, a także szczęśliwa opiekunka dwóch szalonych kundelków.

 
Kinga Komar

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania. Absolwentka pedagogiki resocjalizacyjnej z profilaktyką społeczną na Akademii Ignatianum w Krakowie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywła pracując z dziećmi w Rumuni. Już jako młoda osoba wyjechała na EVS (European Voluntary Service), aby uczyć młodzież i rozwijać ich zainteresowania. Uczyła ich języka angielskiego oraz prowadziła zajęcia grupowe o różnej tematyce m. in. twórcze/aktywne spędzanie czas wolnego, dbałość o środowisko, rozwój, komunikacja i współpraca w grupie. Od kilku lat pracuje jako terapeuta zajęciowy z osobami niepełnosprawnymi. Uczestniczka licznych projektów oraz wymian międzynarodowych, podczas których miała okazję nie tylko pracować z grupami, ale także zagłębiać się w kulturze i zwyczajach rdzennych mieszkańców co zaowocowało jej wielką miłością do podróży. Wychodzi z założenia, że człowiek uczy się całe życie, dlatego  nauka powinna być przyjemnością, a nie obowiązkiem. Prywatnie kocha sport, biega, jeździ na rowerze i rolkach, chodzi po górach, czyta książki.

 
Elżbieta Konieczny

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania – aktywny nauczyciel z pasją. Absolwentka studiów biologiczno-geograficznych na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od kilku lat pracuje z dziećmi i młodzieżą, pomagając im odkryć tajemnice przedmiotów przyrodniczych i rozbudzić pasje czytelnicze. Pasjonatka neurodydaktyki, grywalizacji i nowoczesnych technologii w edukacji, które z powodzeniem wplata w organizowane przez siebie zajęcia. Autorka kilku innowacji pedagogicznych i projektów edukacyjnych. Uczestniczka licznych warsztatów i szkoleń metodycznych. Głęboko wierzy w potencjał młodych umysłów i z ogromną satysfakcją pobudza je do działania. Na co dzień mama dwójki małych urwisów, miłośniczka podróży i górskich szlaków. Organizatorka licznych rodzinnych wypraw w okoliczne góry i nieco dalsze zakątki świata. Marzy o podróży koleją transsyberyjską nad Bajkał… z dziećmi oczywiście ;)

 
Marzena Kowalczyk

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog, profilaktyk, certyfikowany coach ICF, specjalista z zakresu szkoleń psychologicznych, zwłaszcza z zakresu profilaktyki (agresja, przemoc, uzależnienia, Niebieska Karta) i umiejętności społecznych (komunikacji, asertywności, rozwiązywania konfliktów, budowania współpracy, motywowania, radzenia sobie ze stresem, radzenia sobie z emocjami, wypalenia zawodowego). Prelegentka licznych spotkań i konferencji dla nauczycieli (Agresja i przemoc w szkole – Konferencje Psychologów i Pedagogów Szkolnych, Wrocław 2014; Mam klasę – pracuję z klasą – o budowaniu autorytetu wśród dzieci i młodzieży; Kielce 2015). Prowadzi warsztaty i szkolenia dla dzieci, młodzieży i osób dorosłych na terenie całej Polski. Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ukończyła szereg szkoleń i kursów dotyczących pracy z grupą,  m.in. 160h kurs „Trener sukcesu – prowadzenie szkoleń”, realizowany przez Pracownię Psychologiczną Elżbiety Sołtys w Krakowie; 136h kurs „Wewnętrzny coach – najefektywniejsza forma rozwoju” realizowany przez HPR Group oraz „Trening Rozwoju Osobistego” realizowany przez Polskie Stowarzyszenie Psychologów Praktyków w Krakowie.

 
Alina Oszmian

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, pedagog, coach, doradca zawodowy i personalny. Prowadzi warsztaty Ucz się inteligentnie oraz szkolenia skierowane do pedagogów, nauczycieli i dyrektorów szkół. Zajmuje się doradzaniem i określaniem możliwych ścieżek kariery edukacyjno-zawodowej osób młodych. Wierzy, że w życiu nie wystarczy tylko zdobywanie wiedzy – trzeba także jej świadomie doświadczać. Praca z ludźmi, wspieranie ich w odkrywaniu i rozwijaniu ich potencjału to jej życiowa pasja. Prywatnie: miłośniczka zwierząt, pasjonatka podróży, degustatorka książek i niebanalnych potraw.

 
Maria Piwowarczyk

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, life coach, pedagog. Posiada uprawnienia mediatora w zakresie mediacji rodzinnej. Pasjonatka psychologii oraz rozwoju własnego i innych. Powołana do pracy z ludźmi. Współtworzy i prowadzi Weekendowe Warsztaty Rozwojowe – warsztaty rozwoju osobistego dla młodzieży i dorosłych, oparte o metody i narzędzia coachingowe. Główne obszary warsztatów to: rodzicielstwo, relacje, kariera oraz motywacja. Posiada duże doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Głęboko wierzy w to, że wszystko co nas spotyka ma swój cel i działa dla naszego dobra. Jej ulubiony cytat to: "Każdy człowiek powinien wiedzieć, że ma do zaoferowania światu coś, czego świat bez jego udziału nie otrzyma”.

 
Edyta Rogozińska

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, certyfikowany trener, doradca zawodowy, pedagog i mediator. Ukończyła Śląską Szkołę Trenerów MERITUM, uprawniającą do pracy z grupami na poziomie 5 European Qualification Framework. Absolwentka doradztwa zawodowego na Politechnice Krakowskiej, resocjalizacji na Uniwersytecie Jagiellońskim i pedagogiki specjalnej na UMCS w Lublinie. Ukończyła również Szkołę Mediacji Krajowego Centrum Mediacji w Warszawie. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z młodzieżą o specjalnych potrzebach edukacyjnych (nauczyciel w stopniu mianowanym). Prowadzi warsztaty dla uniwersytetów trzeciego wieku, realizując program autorski z zakresu usprawniania pamięci u seniorów. Prywatnie uwielbia być w ruchu i wśród ludzi. Biegaczka – inicjatorka i współzałożycielka klubu biegowego Zakrzowiec Team Challenge. Miłośniczka Puszczy Niepołomickiej. Szczęśliwa żona Darka i mama Zosi.

 

 
Agnieszka Sprawka

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog, certyfikowany kinezjolog edukacyjny (Certyfikat Educational Kinesiology Foundation, USA), doradca zawodowy. Absolwentka Wydziału Nauk Społecznych na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Trener umiejętności miękkich w projekcie Aktywator II i Polska Szkoła Human Resources. Doradca zawodowy z doświadczeniem w realizacji licznych programów. W ramach współpracy z Domem Kultury "Czechów" w Lublinie prowadzi prelekcje dla szkół podstawowych i gimnazjalnych. Ukończyła kurs trenerski Coaching grupowy realizowany przez Fundację dla Jedności oraz studia podyplomowe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą.

 
Karolina Steciuk-Drobek

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, pedagog i animator, trener twórczego myślenia i kreatywnej pracy dziecka. Absolwentka Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, wydziału pedagogiki i psychologii na kierunku pedagogika specjalna. Certyfikowany trener Sensoplastyka ® Elementy. Koordynator projektów, realizatorka i instruktor prowadzący warsztaty edukacyjne dla dzieci szkolnych w województwie lubelskim (poszerzanie kompetencji poznawczych, czytelniczych i koncentracyjnych, praca nad wyobraźnią i kreatywnością) i zajęć artystycznych skierowanych dla dzieci w wieku przedszkolnym. Pomysłodawca i właściciel klubokawiarni Studio nie nudno, która łączy świat Dorosłych i Dzieci, umożliwia im wspólne uczestniczenie w warsztatach i wydarzeniach kulturalnych oraz kreatywne spędzanie czasu. Jako wicedyrektor szkoły podstawowej ma możliwość osobiście obserwować i identyfikować trudności szkolne uczniów, dzięki czemu trafnie dobiera metody pracy i co zainspirowało ją do opracowania programu Mały Einstein, którego celem jest usprawnianie koncentracji uwagi i umiejętności zapamiętywania. Prywatnie mama Matyldy i Tytusa.

 
Jakub Szarpak

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania. Absolwent psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobywał podczas organizowanych przez uczelnie i we własnym zakresie warsztatów dla uczniów klas młodszych oraz studentów z szeroko rozumianych umiejętności miękkich (m.in. planowanie wystąpień, autoprezentacja, radzenie sobie ze stresem, udzielanie kreatywnej i budującej informacji zwrotnej - feedbacku), komunikacji oraz zajęć integracyjnych. Pasję do prowadzenia grup i pracy trenerskiej rozwinął podczas warsztatów Sekcji Trenerskiej PSSiAPu, w których brał udział podczas studiów, a które następnie prowadził jako trener prowadzący. Aktywny członek Polskiego Stowarzyszenia Studentów i Absolwentów Psychologii, gdzie pełnił funkcję Specjalisty ds. HR.  W czasie wolnym przemierza różne zakątki świata oraz eksperymentuje w kuchni ze smakami Azji, Meksyku i Południowej Europy.

 
Jolanta Uran-Gędłek

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, coach, certyfikowany trener, konsultant oraz doradca dla managerów i właścicieli firm. Posiada doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Pracuje jako wykładowca prowadzący zajęcia w jednostce edukacyjno-egzaminacyjnej w obszarze HR Management.  Od kilkunastu lat specjalizuje się w szkoleniach menedżerskich (zarządzanie zespołem, motywowanie i delegowanie, prowadzenie rozmów oceniających, komunikacji zarządzania zmianą) oraz warsztatach rozwoju osobistego i integracyjnych. Absolwentka zarządzania (Wydział Zarządzania Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach) i psychologii (Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie). Współautorka książki „Zarządzanie projektem szkoleniowym”, autorka cyklu artykułów na temat systemów ocen w „Personel i Zarządzanie”. Niegdyś grotołaz i miłośnik alpejskich szczytów. Dziś miłośnik rowerowych szlaków turystycznych małopolski i jogi.

 
Weronika Wadowska

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania. Z wykształcenia psycholog o specjalności psychoprofilaktyka i pomoc psychologiczna. Posiada uprawnienia pedagogiczne. Współautorka programów rozwojowych dla dzieci, młodzieży oraz studentów. Doświadczenie zawodowe zdobywała prowadząc warsztaty rozwojowe oraz profilaktyczne (budowanie relacji w grupie, rozwiązywanie konfliktów, współpraca, radzenie sobie z agresywnym uczniem, budowanie relacji uczeń-nauczyciel, komunikacja, asertywność) dla uczniów oraz dyrektorów szkół. Absolwentka licznych kursów i szkoleń z zakresu psychologii rozwojowej, psychoprofilaktyki oraz psychologii uzależnień. Prelegentka oraz uczestniczka wielu konferencji naukowych, m.in. ,,Oblicza uzależnień” (Lublin 2013); ,,Żyjący dla życia” (Lublin 2013); ,,Człowiek na rozdrożu w zmieniającym się świecie” (Lublin 2012). Wolontariuszka w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie.

 
Roksana Wojcieszak

trener efektywnej nauki i szybkiego czytania oraz superwizor warsztatów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Pedagog, socjolog oraz trener umiejętności społecznych z wykształcenia i zamiłowania. Absolwentka pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej i społecznej na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy oraz socjologii o specjalności zarządzanie zasobami ludzkimi w Wyższej Szkole Gospodarki. Ukończyła studia podyplomowe Akademia Trenera oraz kurs doskonalący z zakresu pracy metodą Dobrego Startu i Metody Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne. Pracowała na stanowisku koordynatora do spraw profilaktyki alkoholowej i uzależnień w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej. Realizowała zajęcia psychoedukacyjne oraz zajęcia z wyrównywania szans edukacyjnych dzieci i młodzieży z terenów wiejskich. Posiada doświadczenie z zakresu pracy indywidualnej z dzieckiem, jak również prowadzenia warsztatów dla grup. Prowadzi szkolenia dla dzieci, nauczycieli i dyrektorów szkół. Mama. Prywatnie miłośniczka jazdy konnej i aktywnego wypoczynku.

Formularz kontaktowy

 
 
 
 
    

zgoda2

 logo s

Ta strona używa ciasteczek, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Jeśli nie chcesz, aby pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Korzystając nadal z naszego serwisu, bez zmian ustawień w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na zapisywanie w przeglądarce plików cookies. W celu uzyskania dodatkowych informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych oraz przysługujących w związku z tym prawach prosimy o zapoznanie się z treścią naszej Polityki Prywatności.